fbpx
 • Polski
 • English
 • Niezapomniany czas

  W królewskiej scenerii

  Pałac Bursztynowy to obiekt położony w zjawiskowych ogrodach, wypełnionych alejkami i fontannami, kompleks mieszczący hotel, restauracje, Salę Złotą (balową), fińską saunę, centrum konferencyjne. W części wschodniej ogrodu znajduje się amfiteatr na wodzie z pięknym wodospadem, jeziorkiem oraz okalającą go rzeczką.
  W Pałacu każdy gość poczuje się luksusowo. Tu możemy spełnić swoje marzenia o niezapomnianym ślubie i przyjęciu weselnym. Zapewni to Wam nasza profesjonalna obsługa, a uzupełnieniem będzie pełne uroku i elegancji miejsce uroczystości oraz wyjątkowe dekoracje połączone z idealnym wnętrzem.

  Poznaj naszą gościnność

  Pałac Bursztynowy

  Z dumą podkreślamy, że w Pałacu Bursztynowym prawdziwie polską gościnność łączymy z niezrównanym poziomem obsługi. Do dyspozycji gości oddajemy 35 wygodnych pokoi, przez okna których możemy podziwiać wspaniale ogrody, restaurację serwującą przysmaki kuchni polskiej i śródziemnomorskiej, amfiteatr na wodzie z częścią grillową, mini spa, korty tenisowe, bilard, sale klubowe idealne na organizację przyjęcia okolicznościowego, a także bogate zaplecze konferencyjne.

  30000 m2 terenu

  Zlokalizowany w centrum Polski

  2 unikatowe obiekty

  Relaks

  Pokoje

  Restauracja

  Wesele

  Nasze wartości

  Trochę historii

  „W hołdzie mojej i wszystkim mamom” – widnieje napis na froncie budynku Pałacu Bursztynowego, przypominając ze ten piękny obiekt, położony w zjawiskowych ogrodach jest także siedzibą Fundacji „Samotna Mama”. Założycielem i głównym darczyńcą fundacji, która od 14 lat pomaga samotnym rodzicom, rodzinom zastępczym i wielodzietnym, jest właściciel i pomysłodawca Pałacu, przedsiębiorca związany z Włocławkiem – Krzysztof Grządziel.

  Aktualności

  Służymy doświadczeniem

  Od A do Z

  Spotkanie biznesowe, przyjęcie rodzinne? Powierz nam organizację wydarzenia, a zajmiemy się każdym detalem. Kompleksowa obsługa eventu to przede wszystkim odpowiednio przygotowana sala, serwis kelnerski na najwyższym poziomie i sprzęt konferencyjny (rzutnik multimedialny, flipchart, ekran) wliczony w cenę wynajmu sali.

  Nasi konsultanci służą fachowym doradztwem i pomocą, uczynią każde wydarzenie wyjątkowym, a współpraca z szeroko rozumianą branżą Beauty & Event – to gwarancja udanego spotkania!

  Kontakt z nami
  Contact Us

  Okrężna 21, 87-800 Włocławek

  tel. +48 54 231 91 00 ; fax. +48 54 231 91 94

  KOM. +48 507 025 443

  recepcja@palacbursztynowy.pl

  kalendarzZadzwoń
  mapaMapa
  kalendarzRezerwacja
  kalendarzMenu
  kalendarzCall
  mapaMap
  kalendarz Reservation
  kalendarzMenu
  Kontakt: +48 507 025 443
  Bon Turystyczny