fbpx
 • Polski
 • English
 • Inne

  Koncerty, recitale, teledyski

  Wielki potencjał

  Pałac Bursztynowy to idealne miejsce na organizację nietypowych eventów i wydarzeń. Przestrzeń, doskonała akustyka i eleganckie wnętrza sprzyjają takim wydarzeniom jak koncerty, recitale, bale i wieczory tematyczne, imprezy artystyczne. Świetna atmosfera, cudowne ogrody i profesjonalna obsługa to gwarancja sukcesu!

  Zapraszamy

  Andrzejki 2019

  23 listopada 2019 roku – KONCERT ZESPOŁU SE7EN w PAŁACU BURSZTYNOWYM; koncert wyjątkowy – koncert andrzejkowy… W tym pięknym miejscu były kręcone zdjęcia do utworu „Ty przecież mnie kochasz…”

  Polski boysband

  Se7en

  Przy akompaniamencie znakomitych skrzypaczek oraz wiolonczelistki powstawały kadr po kadrze ujęcia do teledysku „Ty przecież mnie kochasz” zespołu Se7en. Jak było? Wspaniała atmosfera, nieskrępowana zabawa i niesamowita energia 

  Disco Polo

  After Party

  Sceny z teledysku utworu „Ona lubi pomarańcze” grupy AFTER PARTY były nagrywane w Pałacu Bursztynowym ze względu na ciekawą architekturę i piękne wnętrza. Nic dziwnego – to idealne miejsce na tak ważną uroczystość jaką jest ślub, ale czy przysięga małżeńska zostanie złożona?  

  Skontaktuj się z nami

  Jeśli jesteś zainteresowany organizacją koncertu, nagraniem teledysku, reportażu lub masz pomysł na nietypową imprezę w naszym Pałacu, zadzwoń do nas, znajdziemy właściwe rozwiązanie

  Kontakt z nami

  Contact Us

  ul. Okrężna 21
  87-800 Włocławek

  +48 54 231 91 00
  +48 507 025 443
  RECEPCJA@PALACBURSZTYNOWY.PL

  kalendarzZadzwoń
  mapaMapa
  kalendarzRezerwacja
  kalendarzMenu
  kalendarzCall
  mapaMap
  kalendarz Reservation
  kalendarzMenu
  Kontakt: +48 507 025 443
  Bon Turystyczny