fbpx
 • Polski
 • English
 • Wigilia firmowa

  Wigilia w Pałacu Bursztynowym

  Przedświąteczne firmowe spotkania to zawsze świetny moment na podsumowania. Jeśli w swojej firmie planujecie uroczyste kolacje, zapoznajcie się z naszą ofertą. Nie zapomnieliśmy także o rodzinnych spotkaniach oraz możliwości zamówienia świątecznego cateringu!

  Wigilia firmowa
  W pałacowym klimacie przygotujemy elegancki obiad lub kolację firmową i zadbamy o pyszne a jednocześnie klasyczne w swojej formie świąteczne menu! Nasza obsługa na czele z szefem kuchni zadba o każdy szczegół uwzględniając wszystkie wymagania.

  Wigilia i święta z rodziną i przyjaciółmi
  Okres świątecznych spotkań w gronie najbliższych oraz przyjaciół warto zaplanować w naszym pałacu. To wygoda i radość z pięknych chwil w Boże Narodzenie! Tradycyjne dania kuchni polskiej zagoszczą na stołach naszej restauracji specjalnie dla Was. Jesteśmy pewni, że to będą piękne święta!

  Świąteczny catering dla firm i rodzin
  Przewidzieliśmy także możliwość skorzystania z naszej oferty dań świątecznych w formie cateringu z dowozem do firm oraz na rodzinne obiady i kolacje. To rozwiązanie pomoże Wam spędzić czas z najbliższymi ciesząc się magiczną chwilą świąt.W przypadku firmowych spotkań pracowniczych to prosty przepis na udane wigilie.

  Szczegóły naszej świątecznej oferty wigilijnej otrzymacie pod nr tel: 542319100 lub wysyłając wiadomość na naszej stronie na Facebooku!

  Kontakt z nami

  Contact Us

  ul. Okrężna 21
  87-800 Włocławek

  +48 54 231 91 00
  +48 507 025 443
  RECEPCJA@PALACBURSZTYNOWY.PL

  kalendarzZadzwoń
  mapaMapa
  kalendarzRezerwacja
  kalendarzMenu
  kalendarzCall
  mapaMap
  kalendarz Reservation
  kalendarzMenu
  Kontakt: +48 507 025 443
  Bon Turystyczny