Aktualności


listopad
2018
9
Wigilie firmowe
listopad
2018
9
Catering Świąteczny
listopad
2018
6
listopad
2018
6
Listopad miesiącem gęsiny
październik
2018
24
Zimowa Liga Tenisa 2018/2019

O Pałacu


„W hołdzie mojej i wszystkim mamom” – widnieje napis na froncie budynku Pałacu Bursztynowego, przypominając że ten piękny obiekt, położony w zjawiskowych ogrodach jest także siedzibą fundacji „Samotna Mama”. Założycielem i głównym darczyńcą Fundacji, która od 12 lat pomaga samotnym rodzicom, rodzinom zastępczym i wielodzietnym, jest właśnie właściciel i pomysłodawca Pałacu, przedsiębiorca związany z Włocławkiem - Krzysztof Grządziel. Ideą zbudowania Pałacu przez Fundatora, było to aby dochody z jego działalności służyły pomocy podopiecznym Fundacji, co dzieje się od 2009 roku.

Pałac Bursztynowy to kompleks mieszczący hotel, restauracje, pub, Złotą salę balową, fińską saunę, centrum konferencyjne. Bryła budynku głównego z elewacją z piaskowce położona jest w centralnej części kompleksu i otoczona pałacowymi ogrodami, w których znajduje się ok. 30 tys. wysadzonych roślin, piękne alejki i granitowe fontanny. W części wschodniej ogrodu znajduje się Amfiteatr na Wodzie z pięknym wodospadem, rybnym jeziorkiem oraz okalającą go rzeczką.

W budynku głównym do dyspozycji gości znajduje się 30 pokoi, w piętrowym pawilonie myśliwskim nad jeziorkiem dodatkowe 5 z osobnym westybulem. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV, wi-fi, telefon oraz mini bar. Dla wygody naszych gości w pokojach zainstalowana jest klimatyzacja z możliwością nawiewu ciepłego i chłodnego powietrza.

Każda łazienka w pokoju posiada komplet ręczników i najpotrzebniejszych kosmetyków jak również suszarkę do włosów. Wystrój pokoi sprawi że każdy gość poczuje się tu nie tylko wygodnie, ale i królewsko.

Nasza doskonała tradycyjna typowo Pałacowa polska kuchnia nie stroni od nowoczesności. Proponujemy menu zarówno solidne - dla potrzebujących sporo kalorii, jak i delikatne dla gości, którzy chcą jeść nie tylko wykwintnie, ale i lekko. Znajdą się także u nas potrawy kuchni włoskiej. Doskonałe kompozycje, pięknie prezentowane. Dbają o to szefowie kuchni.

Przez trzy pory roku możecie Państwo odpoczywać spacerując po naszych ogrodach. A cieszyć Państwa zawsze będzie widok kwitnących róż, forsycji, azalii, rododendronów, i hortensji. Pokażą się także złotokapy, hibiskusy i wajgele. Zima przywita Państwa oszronionymi gałązkami jodeł, dębów, buków i ostrokrzewów.

Tu możecie spełnić Państwo swoje marzenia o niezapomnianym ślubie i przyjęciu weselnym. Postara się o to nasze pełne uroku i elegancji miejsce, uroczystości oraz wyjątkowe dekoracje połączone z idealnym wnętrzem i profesjonalną obsługą. To będzie z pewnością romantyczny i niezapomniany ślub. Wykorzystajcie nasze doświadczenie i chęć służenia w każdej chwili waszej uroczystości. Naszym priorytetem jest aby, ten wymarzony dzień stał się dla was realny.

Pałac Bursztynowy
Pałac Bursztynowy - zastawiony stół
Pałac Bursztynowy - wnętrze pokoju

Oferta okołohotelowa


Korty tenisowe: 2 kryte i 2 odkryte. Gra w tenisa z trenerem i sparingpartnerem

Sauna fińska

Gry (dart, bilard, boule)

Nordic walking spacery po ogrodzie i trasa przy Pałacu Bursztynowym. Spacery z trenerem

Rejs statkiem po Wiśle

Rejs jachtem motorowym po Zalewie Włocławskim

Rejs katamaranem po Zalewie Włocławskim

Spływy kajakowe po rzece Zgłowiączka

Park Linowy (różne trudności trasy)

Strzelnica wraz z bilardem i snookerm

Wypożyczenie rowerów turystycznych:
Rowerowy kalejdoskop
Wycieczki rowerowe z przewodnikiem (pieczenie kiełbasek w trakcie imprezy)

Tenis


Tych, którzy uwielbiają się realizować w sporcie zapraszamy na nasze korty (kryte i odkryte). Na stałe współpracują z nami trenerzy i sparingpartnerzy – starannie dobrani, profesjonaliści, przy tym życzliwi i wyrozumiali.


Dla wszystkich gości hotelowych w cenie pobytu możliwość skorzystania z kortu zewnętrznegoWnętrze Pałacu Bursztynowego - tenis1
Wnętrze Pałacu Bursztynowego - tenis2
Wnętrze Pałacu Bursztynowego - tenis3

DNI ŚWIĄTECZNE WSZYSTKIE KORTY NIECZYNNE

Rezerwacja kortów pod numerem +48 604 280 218 lub w RecepcjiKontakt:

Kuba Domeradzki +48 604 280 218
Darek Domeradzki +48 660 414 743


Sauna


Sauna fińska i towarzysząca jej balia to oprócz relaksu prawdziwa perełka wystroju wnętrza. Sauna może pomieścić do 15 osób. Zapraszamy Państwa na odwiedziny po odprężenie w gronie najbliższych i znajomych.Cennik:

55 zł za godzinę (pierwsza osoba), każda następna osoba 5 zł za godzinę

Szlafrok, prześcieradło kąpielowe i papcie jednorazowe za dodatkową opłatąRezerwacja w recepcji


Wnętrze Pałacu Bursztynowego - sauna1
Wnętrze Pałacu Bursztynowego - sauna2
Wnętrze Pałacu Bursztynowego - sauna3